Soupravy
Stern WeberNaše ordinace je vybavena dvěma soupravami italské značky Stern Weber. Křeslo pro pacienta je otočné o 90° oproti vodní jednotce a má plně sklopitelnou nožní část. Exkluzivní funkce zahrnuje potřeby provozní ergonomie s maximálním komfortem a nabízí pacientovi nový zážitek.

Integrovaný
intraorální rentgenDůležitými součástmi soupravy jsou integrovaný intraorální rentgen, intraorální kamera a monitor, na kterém můžete sledovat průběh léčby.

Integrovaným ENDO režim
s apexlokátoremKaždá souprava je taky vybavena mikromotorem s integrovaným ENDO režimem s apexlokátorem, který slouží ke kvalitnímu ošetření kořenových kanálků.

Režim IMPLARežim IMPLA vybavený peristaltickou pumpou pro chlazení fyziologickým roztokem, umožňuje maximálně šetrné zacházení s kostí při implantaci a jiných chirurgických zákrocích.

OPG/CBCT NewTomOPG/CBCT NewTom Díky svým vyspělým technologiím a extrémně výkonnému softwaru reprezentuje NewTom nejlepší 2D/3D volbu pro většinu stomatologických praxí. Funkce ECO dose a SafeBeam zajišťují nejnižší možnou expoziční dávku vhodnou pro daný typ vyšetření.

Intraorální skener
iTero ElementIntraorální skener iTero Element nabízí rychlé zpracování skenování, vylepšenou ergonomii a barevné zobrazení ve vysokém rozlišení, což z něj dělá dokonalého partnera pro každou moderní praxi.